Rezultate ADCC National Championship 2014 – Braila

Pe 7 iunie a avut loc primul ADCC al anului in Romania. ADCC National Championship s-a desfasurat la Braila si a fost organizat de clubul DAOS si ADCC Romania. Mai jos, rezultate complete:

JUNIORI:
6-7 ani -25kg
1 SAVIN IONUT SILVIAN Wazary Dojo
2 Dumitru Mark DAOS
3 Dumitru Patric DAOS
3 MANECA ALEXANDRU Absoluto Braila

7-8 ani -32kg
1 NENITA ALBERTO ANDREI Wazary Dojo
2 Balaban Rares DAOS
3 Ochirosii Madalin DAOS
3 POPA STEFAN Wazary Dojo

8-9 ani -30kg
1 ALBU ALEXANDRU IONUT Wazary Dojo
2 POSTOLACHE VLAD Wazary Dojo
3 Bisinicu Nicola DAOS
3 Stepanov Andrei DAOS
3 Nicola Andrei DAOS

8-9 ani -35kg
1 Gavrila Rares DAOS
2 TULEA RAZVAN Absoluto Braila
3 Albu Antonio Absoluto Tecuci
4 CHIPER TEODOR Wazary Dojo

6-7 ani -30kg
1 DAMIAN IOAN Absoluto Braila
2 Manolache Ayan DAOS
3 MIREA NARCIS Absoluto Braila
3 Erik Fleisch Daos

9-10 ani -40kg
1 Zisu Mihai Absoluto Tecuci
2 Negru Cristian DAOS
3 CONSTANTIN ANDREI Absoluto Braila

9-10 ani -40kg
1 SCURTU PAUL Absoluto Braila
2 STEFANUCA COSMIN Absoluto Braila
3 Lefter Alexandru DAOS

8-10 ani -46 kg
1 Ioan Sorin DAOS
2 ANDONIE VLAD GABRIEL Absoluto Braila

13-14 ani +60 kg
1 Dragos Leu DAOS
2 Stancu Vlad DAOS
3 Georgescu Mihnea DAOS

11-14 ani -36 kg
1 Soceanu Remus DAOS
2 BANCILA CALIN Absoluto Braila
3 LEITOIU STEFAN Absoluto Braila

13 ani -48kg
1 Tudor Moga Bittan Academy
2 Andrei Lucian Absoluto Tecuci
3 VENIAMIN VLAD GEORGE Wazary Dojo

14 ani -45kg
1 Tudor Moga Bittan Academy
2 Taschina Alin Absoluto Tecuci
3 GRIGORAS SEBASTIAN Wazary Dojo

11 ani-14 ani -60
1 Ghinea Romeo Absoluto Tecuci
2 Barbieru Vlad Absoluto Tecuci
3 EREMIA ROBERT Absoluto Braila
3 CROITORU BOGDAN Absoluto Braila

9-10 ani -45
1 Rebeca Zmeu Absoluto Constanta
2 Chicos Ada Maria Absoluto Tecuci
3 Albu Selena Absoluto Tecuci

13-14 ani -55
1 Turcu Luiza Valentina Absoluto Tecuci
2 ILIE ANDREA Absoluto Tecuci
3 CODREANU ANGELICA Wazary Dojo
3 CARAIVAN ELENA Absoluto Braila

Mixt -30
1 Balaban Rares DAOS
2 Alexandra Moga Bittan Academy

juvenil -65
1 Calin Ghiorghiu Daos
2 Lintaru Ionut Absoluto Braila
3 Patrascu Cosmin Absoluto Tecuci

juvenil-70
1 Iancu Daniel Daos
2 Stefan Nicolae Daos
3 Mandea Andrei Absoluto Tecuci

Juvenil+70
1 Lupu Ion Absoluto Tecuci
2 Gökhan Canözer
Absoluto
3 Dragos Leu Daos
4 Mustata Todor Absoluto Braila
Echipe:
Daos 93
Absoluto Tecuci 55
Absoluto Braila 39

ADULT SI MASTER:
OPEN INCEPATOR ADULT
1 Ion Lupu Absoluto Tecuci
2 Lucian Golban DAOS
3 Serdean Ovidiu Absoluto

OPEN INCEPATOR MASTER
1 Ciprian Cojan Absoluto
2 Dinu Cristian Absoluto
3 Lucian Popescu DAOS

OPEN AVANSAT ADULT
1 Pascu Ion Absoluto
2 Bordei Claudiu DAOS
3 Panzaru Ion Absoluto

OPEN AVANSAT MASTER
1 GHEORGHE NEGRU DAOS
2 RADU STEFAN TEODORESCU MVT
3 FERBINTE MARICEL CSM 2007 FOCSANI

Incepatori adult
-60
1 Calomir Alexandru DAOS

-65
1 Geo Tutunaru Absoluto
2 Cristian Dinu Absoluto
3 Stefan Nicolae DAOS

-70
1 Serdean Ovidiu Absoluto
2 Cornel Florescu Absoluto
3 Andrei Dinu Absoluto

-76
1 Lupu Ion Absoluto Tecuci
2 Teodor Cataniciu Absoluto
3 Stoica Catalin DAOS

-83
1 Golban Lucian DAOS
2 Tihanov Adrian DAOS
3 Panfile Claudiu Absoluto Tecuci

-91
1 Alexandru Daniel DAOS
2 Mircea Stanculescu Absoluto

-100
1 Petrache Mihai DAOS

+100
1 Cristi Negrea Warrior Gym Bucuresti
2 Calin Marius Absoluto
3 Popescu Lucian DAOS

AVANSATI ADULT
-65
1 Stefan Serafim Behring Romania
2 Negru Gheorhe DAOS
-70
1 Solomon Sebastian Absoluto
2 Igor Caimacan DAOS

-76
1 Iancu Ciprian DAOS

-83
1 Pinzaru Ion Absoluto
2 Dinu Bucaleț Absoluto
3 LUNGU AURELIAN Absoluto Braila

-91
1 Claudiu Bordei DAOS

-100
1 Pascu Ion Absoluto
2 Marius Varlan Marius Varlan Team
3 Radu Stefan Teodorescu Marius Varlan Team

+100

1 Andrei Nicu Absoluto
2 Liviu Tudor DAOS
3 George Trandafirescu DAOS

Master Incepatori
-65
1 Cristian Dinu Absoluto

-76
1 Sterian Daniel Absoluto Tecuci

-83
1 Pangrate George Absoluto Tecuci
2 Ficiu Ciprian DAOS

-91
1 Ionut Cojan Absoluto
2 Petrache Mihai DAOS
3 Popescu Lucian DAOS

Master Avansati
-65
1 Negru Gheorhe DAOS

-76
1 Bogdan Alexe Absoluto
2 Igor Caimacan DAOS

-70
1 LUNGU AURELIAN Absoluto Braila
2 Visan Nicolae DAOS

-91
1 Ferbinte Maricel CSM 2007 Focsani

-100
1 Radu Stefan Teodorescu Marius Varlan Team
2 Marius Varlan Marius Varlan Team

Echipe:

1 ABSOLUTO 104
2 DAOS 82
3 BEHRING ROMANIA 9

10312353_639014999524784_7756941626261961476_n